<<  Sülük Satış >>

 
 
 

Sülük Nasıl Uygulanır; Önce uygulanacak bölge su ile temizlenir. • Kesinlikle parfüm, sabun, krem ve esans gibi kokular olmamalı. • Sülük daha hızlı tutması için, iğne ucu veya jiletle ile bir çizikk alılabilir.  • Tutan sülükler 25-30 dk kalması yeterlidir, daha fazla durmasına gerek yoktur. • Sülükler kendileri yarım saate kadar BIRAKMAZ ise, alkol, kolonya, parfüm gibi alkol içeren bir sıvı püskürtebilirsiniz. Yada tuz çileyebilirisiniz. Hemen Bırakacaktır.

 

Sülük Hangi Rahatsızlıklara Faydalıdır; Rahatsızlığa göre ; 104 çeşit bio aktif hadde salgılar. doğal tedavi sağlayan bu haddeler ile tedavi gerçekleşmektedir. Sülük tedavisinin faydaları gerçekten çoktur. Bu konuda en öne çıkan faydalarının şu şekilde sıralayalım.
Kan'daki oksijen miktarını arttırır. kanın pıhtılaşmasını önler, pıhtıların çözülmesini sağlar. düşük tansiyon (normale çevirir), damarlardaki kan dolaşımını düzenler. yağların eritilmesini sağlar,  nabız, sinir ve kasları düzenler, antibakteriyel koruyucudur,  bağışıklık sistemini güçlendirir, ağrı kesici özelliğe sahiptir.  yüksek tansiyon, yanık vakaları, iyileşmeyen yaralar ve ameliyat izleri,  kangran ve işitme kayıplarında başarıyla kullanılmaktadır. kangren ve gelişmekte olan köpük organ tamirlerinde de tüm dünyada yaygın biçiminde kullanılmaktadır.

Sülükler hangi hastalıklar için kullanılır ; Alerjik hastalıklar - ağrılı hastalıklar - adet düzensizliği,  bel fıtığı - gaz sıkışması ve şişmesi - astım ve bronşit,  göz hastalıkları (kararma, renk körlüğü, gece körlüğü) - gut hastalığı,  kas ağrıları - kul uç ağrıları - kas yırtılmaları - romatizmal hastalıklar, iltihaplı hastalıklar - eklem ağrıları - travmalardan sonra - sinüzit şeker hastalığı - boyun fıtığı - fibromiyalji -varis